محمد سعید شریفان

Mohammad Saeed Sharifan

محمد سعید شریفان

Mohammad Saeed Sharifan

محمد سعید شریفان
09133157397 / sharifan1@yahoo.com

صفحه اصلی - کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان هرمزگان

دارای پروانه کارشناسی از کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان (حوزه قضایی سراسر کشور) در رشته کامپیوتر (رایانه و فناوری اطلاعات)

برنامه انتخاب واحد - ترم بهمن ماه 98 (مقطع کارشناسی)

صلاحیت های کارشناسی:

رسیدگی و ارزیابی سخت افزارهای رایانه ای
رسیدگی و ارزیابی بسته های نرم افزاری و سامانه های کاربردی و اطلاعاتی سفارش مشتری متعارف
رسیدگی و ارزیابی تجهیزات ارتباطی و شبکه های رایانه ای محلی (LAN) و خدمات اینترنتی
تعیین اجاره بهاء و اجرت المثل در امور تخصصی و صلاحیت مربوط
رسیدگی به اسناد و حقوق مالکیت فکری پدید آورندگان آثار و محصولات رایانه ای و نشر الکترونیکی
رسیدگی در زمینه جرائم رایانه ای و امنیت اطلاعات و سیستم ها، در امور تخصصی و صلاحیت مربوط

 

رشته مهندسی کامپیوتر بدون کنکور 1400 | زمان و شرایط ثبت نام بدون آزمون IT |  ایران تحصیل

 

هفته راهنما

 

راهنمای خدمات کارشناسی 

اشخاص محترم پرونده های حقوقی و کیفری (خواهان / شاکی / خوانده / مشتکی عنه / وکلا و نمایندگان قانونی...)

متقاضیان محترم خدمات کارشناسی (اشخاص حقیقی / حقوقی / سازمان ها و ...)

با سلام و احترام

لطفا به جهت تسریع در ارائه خدمات کارشناسی و عدم اطاله دادرسی در محاکم محترم قضایی حقوقی و کیفری و اجرای احکام و اظهار نظر کارشناسی نهایی توسط اینجانب، موارد زیر رعایت شود:

تحویل هرگونه اسناد و مدارک مرتبط با پرونده کارشناسی و لوایح از سوی اشخاص محترم دعاوی حقوقی و کیفری و اجرای احکام مدنی و سایر متقاضیان گرامی می بایست به صورت نسخ مکتوب و امضاء شده توسط ارائه دهندگان باشد و ارسال آنها در حین مراحل رسیدگی و بررسی های اولیه به صورت فایل های الکترونیکی و از طریق بسترهای الکترونیکی مبادله مانند پست الکترونیکی و پیام رسان های اجتماعی بلامانع می باشد. بنابراین خواهشمندم در تهیه و ارسال اسناد و مدارک الکترونیکی به شرح زیر اقدام نمایید:

الف) لوایحی که از سوی اشخاص محترم پرونده ارائه می شوند حتما بایستی توسط شخص دارای سمت در پرونده امضاء شوند. بنابراین لوایح خود را امضاء نموده و سپس از آنها فایل تصویری تهیه نمایید و ارسال شود. البته اگر به صورت تجمیعی ارسال شود و در قالب فایل PDF یا JPG نیز باشد، قابل قبول است. 

ب) ارسال هرگونه متن برای استفاده و بهره برداری برای اینجانب صرفا به صورت فایل WORD باشد. استفاده از هرگونه تصویر در داخل متن مجاز نیست. بنابراین در صورتی که فایل دارای تصاویر می باشد، آنها را به صورت مجزا در فرمت JPG ارسال نمایید و شماره گذاری آنها به ترتیبی باشد که در همان فایل WORD از تصاویر نام برده شده است.

ج) تاکید بر ارسال فایل ها با فرمت JPG به جهت استفاده در بخش ضمائم سامانه ثنا می باشد. در صورتی که ارسال فایل ها با این فرمت امکان پذیر نیاشد، فایل ها را به صورت فرمت PDF ارسال نمایید.

د) تمامی فایل های ارسالی از طریق بسترهای پست الکترونیک و پیام رسان های اجتماعی صرفا در صورتی قابل قبول و پذیرفته خواهد شد که تطبیق حضوری آنها انجام شود و نسخ مکتوب آنها نیز در مهلت مقرر یا در جلسات حضوری فی مابین به اینجانب تحویل شود.

ه) ارسال اظهار نظر های کارشناسی برای مراجع محترم قضایی از طریق سامانه ثنا (ویزه کارشناسان رسمی دادگستری) و برای کانون محترم کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان به صورت اتوماسیون ویژه کانون و در سایر موارد به صورت نسخه مکتوب و به متقاضی کارشناسی تحویل می شود. شایان ذکر است که پس از ارسال اظهار نظر کارشناسی به مراجع قضایی و کانون، مراتب از طریق ابلاغ الکترونیکی و ارسال پیامک برای اشخاص پرونده انجام می شود.

و) ارتباط اینجانب با اشخاص محترم پرونده جهت دریافت اطلاعات / اسناد و مدارک / تنظیم وقت جلسه با شخص یا اشخاص پرونده و هماهنگی جهت حضور در محل های ملاقات، صرفاٌ از طریق شماره تلفن های همراه و ثابت درج شده در سایت و کتاب کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان می باشد و به شرح زیر اعلام می شود:

شماره تلفن همراه: 09133157397 - دارای پیام رسان واتساپ

پست الکترونیکی: sharifan1@yahoo.com

ز) در خصوص حق الزحمه های کارشناسی پرداخت شده توسط اشخاص محترم پرونده به اطلاع می رسانم:

- در صورتی که حق الزحمه پرداختی با مبلغ مشخص شده توسط مراجع محترم قضایی به شماره حساب کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان اصفهان واریز شده است، لایحه ارسالی از سوی دفاتر خدمات قضایی که منضم به اطلاعات شماره فیش / تاریخ فیش / مبلغ فیش یا فیش های واریزی است را در زمان مراجعه حضوری به اینجانب تحویل یا اعلام نمایید و یا در صورت دسترسی به تصویر فیش واریزی، فایل آن را نیز ارسال فرمایید. 

- در صورت عدم دسترسی به اطلاعات شماره فیش / تاریخ فیش / مبلغ فیش یا فیش های واریزی، مراتب از طریق استعلام از شعب مراجع قضایی و ابلاغ توسط دفتر شعبه و یا مراجعه حضوری به شعب متقاضی اخذ می شود.

- در صورتی که ارجاع پرونده های کارشناسی از طریق ابلاغ کانون کارشناسان رسمی دادگستری انجام شده است، نیازی به ارسال اطلاعات فیش نمی باشد.

پیشاپیش از بذل توجه و عنایت اشخاص محترم پرونده و متقاضیان به جهت مساعدت در ارائه اظهار کارشناسی تشکر و سپاسگزاری می نمایم.

با احترام - محمد سعید شریفان

کارشناس رسمی دادگستری - رشته رایانه و فناوری اطلاعات