Modern Banking, Data Mining, BI & CI

e-mail: dr.sharifan@yahoo.com

e-mail: dr.sharifan@yahoo.com

Modern Banking, Data Mining, BI & CI

توضیح تصویر وب سایت: استراتژی اقیانوس آبی مفهومی است که توسط اساتید INSEAD، دبلیو چن کیم و رنه مابرن مطرح شده است. این استراتژی که بر اساس تحقیقات گسترده صدها شرکت و از جمله صنایع مختلف در طول دهه‌های متمادی است، ادعا می‌کند که شرکت‌ها می‌توانند به‌جای مبارزه با رقبا، بازارهای جدیدی را برای خود ایجاد کنند. به‌عبارت دیگر، برخلاف اقیانوس‌های سرخ که بازارهای اشباع شده‌ای هستند که در آن‌ها رقابت‌های متمایز یا هزینه‌بر شایع است، شرکت‌ها می‌توانند اقیانوس‌های آبی یا بازارهای کاملاً جدیدی را برای خود از طریق نوآوری ارزش ایجاد کنند که باعث خلق ارزش برای کل زنجیره ذینفعان از جمله کارمندان، مشتریان و تأمین‌کنندگان شود. فرض کلیدی در استراتژی اقیانوس آبی این است که شرکت‌ها باید تقاضای جدیدی را ایجاد کنند و رقابت را در مسیر تمرکز بر بازارهای اشباع شده، بی‌اهمیت سازند.

تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
بایگانی
آخرین مطالب
پربیننده ترین مطالب
محبوب ترین مطالب
مطالب پربحث‌تر
نویسندگان
Image result for big data in banking
امروزه اجرای موفق سامانه بانکداری متمرکز در بانکها وابسته به تحول بانکداری در تمام ارکان بانک بوده و بدون توجه به این امر طرح های تغییر سامانه بانکداری متمرکز موفق نخواهد بود. طرح تحول بانکی، نقشه راهی برای تحول در بانک در کلیه وجوه بانک بوده و بانکی جدید را متولد می نماید. مدل عملیاتی مطلوب حلقه مفقوده و رکن اساسی در پیاده سازی سامانه های بانکداری متمرکز می باشد . مدل عملیاتی مطلوب ، نقشه ای جامع و یکپارچه از بانک مطلوب را در خطوط کسب و کاری بانک، ساختار و فرایندها، محصولات و خدمات، مشتریان، کانالهای ارائه خدمات و معماری فناوری ارائه می دهد.

Image result for ‫بانکداری جامع‬‎

سمینار تخصصی و آموزشی: بانکداری جامع
Image result for ‫بانکداری جامع‬‎

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.